Sektör: Tekstil / Marka: Dufy

NASIL KAZANIRIM?

7 aya varan taksitli satış için, Dufy mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2 veya 3 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +4 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Bonus üyesi Dufy mağazalarında Garanti Pos'undan gerçekleştirilecek 2-3 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +4 taksit uygulanacaktır.
  • 7 aya varan taksit kampanyasına Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus Business, Burgan Bonus, Burgan Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Şeker Bonus Business, Bonus Genç , Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Abank Bonus, ABank Bonus Business, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, ING Bonus Business, Deniz Bonus, Teb Bonus, Teb Bonus Business, PTT Bonus dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET DUFY yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır. Detaylı bilgi www.flexi.com.trdedir.
KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

5 Ekim 2017- 31 Aralık 2018

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.