Şimdi konuşun..
Dufy’de 6 Taksit

Dufy’de 6 Taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Tekstil / Marka: Dufy

NASIL KAZANIRIM?

6 taksitli satış için, Dufy mağaza satış görevlisi GarantiBBVA POS’u üzerinden 2 veya 3 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +3 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +3 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Bonus üyesi Dufy mağazalarında GarantiBBVA Pos'undan gerçekleştirilecek 2-3 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +3 taksit uygulanacaktır.
  • 6 taksit kampanyasına Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, Shop&Fly kredi kartı, Shop & Fly Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Şeker Bonus,  ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Abank Bonus, ABank Bonus Business, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Deniz Bonus, Deniz Bonus Business, Teb Bonus, Teb Bonus Business dahildir.
  • Bonus Genç, ING Bonus Business, Şeker Bonus Business dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET DUFY yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti BBVA Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 0,65 TL, Turkcell için 1 TL, Vodafone için 0,65 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

5 Ekim 2017- 31 Ekim 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.