Şimdi konuşun..


Dıvarese‘de 500 TL ve üzeri alışverişe 100 TL Dıvarese Bonus!

Dıvarese‘de 500 TL ve üzeri alışverişe 100 TL Dıvarese Bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Divarese

NASIL KAZANIRIM?

Divarese‘de tek seferde gerçekleştirdiğiniz ilk 500 TL ve üzeri alışverişlerde 100TL Divarese Bonus kazanırsınız.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanya Divarese ‘de 1-31 Mart 2021  tarihleri arasında Bonus kredi kartları ile yapılan tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. 
 • Kampanya  dahilinde Divarese ‘de tek seferde gerçekleştirilen ilk 500 TL ve üzeri tek veya taksitli ödemelerde 100 TL Divarese Bonus verilecektir.
 • Kampanya BonusFlaş’a özel olup kart sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için kampanya dahilindeki harcama işlemlerinden önce BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve Bonus kredi kartlarına özel kampanyalar alanından Divarese kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonuna basarak katılmış olması gerekmektedir. BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler kampanyaya dahil değildir. 
 • Kampanyaya katılım onay mesajının ulaşmasından sonra gerçekleştirilen alışverişler kampanyaya dahil olacaktır.
 • Kampanya müşteri bazında olup kampanya süresince bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 100 TL Divarese Bonus kazanabilir.
 • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi  Bonus Genç, Money Bonus, Bonus Business ve ek kartlar dahildir.
 • Sanal kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Kazanılan Divarese Bonus 1 Mart-15 Nisan 2021  tarihleri arasında kullanılabilecektir. Kullanılmayan bonuslar 16 Nisan 2021 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kazanılan bonuslar sadece fiziki Divarese mağazalarında harcanabilir. www.divarese.com.tr’de harcanamaz.
 • İade ve iptaller kampanya dahilinde değildir.
 • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET DIVARESE”  yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini 3340’a kısa mesaj göndermeler, gerekmektedir. Flexi için katılım Sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Harcama işleminden önce BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden ‘Hemen Katıl’ butonuna basarak kampanyaya katılmak gerekmektedir.

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET DIVARESE”  yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini 3340’a kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1-31 Mart 2021

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Mart-15 Nisan 2021