Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

Sektör: Giyim / Marka: DeFacto

NASIL KAZANIRIM?

Peşin fiyatına 6 taksitli satış için, Defacto mağaza satış görevlisi POS üzerinden tek çekimi tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +5 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan harcama kart sahibine toplam 6 taksitte yansıtılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 01 Ocak-31 Aralık 2018 tarihleri arasında Garanti BBVA kartlarına özel peşin fiyatına 6 aya varan taksit kampanyası gerçekleştirilecektir. Kampanya dahilinde kart sahiplerine tek ödemeli olarak yaptıkları alışverişlerinde +5 taksit kampanya ödemelerine yansıtılacaktır.
  • Tek çekim ile yapılan alışverişlerde +5 taksit seçilmesi durumunda seçmeli menüden +1,+2,+3,+4 veya +5 taksit seçilerek maksimum 6 taksitte olunacaktır. En yüksek peşin fiyatına taksit sayısı 6 olacaktır. Kart sahibinin kampanya seçmemesi durumunda alışveriş ilave taksit olmadan kart sahibi ekstresine tek ödemeli olarak yansıtılacaktır. Müşterinin isteğine bağlı olarak müşterinin taksit seçebilme veya artı taksit kullanmama hakkı olacaktır.
  • Kampanyada en yüksek peşin fiyatına taksit sayısı 6 olacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Deniz bonus Business, Teb Bonus, Teb Bonus ticari kartlar, Şeker Bonus Şeker Bonus ticari kartlar, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Abank Bonus, A Bank Bonus ticari kartlar,  PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya ING Bonus Business, Burgan Bonus ticari kartlar, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp DEFACTO yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Ocak – 31 Aralık 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

Sektördeki Diğer Kampanyalar

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer kampanyalar

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.