Şimdi konuşun..
Columbıa’da 6 taksit

Columbıa’da 6 taksit

Sektör: Giyim / Marka: Columbia

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, Columbia’dan yapılan 6 taksit kart sahibine sunulacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 18 Temmuz – 17 Ocak 2021 tarihleri arasında Columbia mağazalarında 6 taksit imkanı sunulacaktır.
  • Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi  gerekmektedir.
  • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, American Express Card, Miles & Smiles Garanti kredi kartları, Shop&Fly, Shop&Fly Business, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartları, American Express Business kredi kartarı dahildir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Ödül puan kullanımları ve tek ödemeli harcamalar kampanya dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi  kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET COLUMBIA ” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir.  Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

FLEXI KARTI İLE KATILMAK İÇİN

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET COLUMBIA ” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

18 Temmuz – 17 Ocak 2021