Şimdi konuşun..
100 TL Cacharel Bonus

100 TL Cacharel Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Cacharel

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 100 TL Cacharel Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

 • 100 TL Cacharel  Bonus kampanyası  BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak 14-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında Cacharel mağazalarından gerçekleştirilen alışverişlerde geçerlidir.
 • 100 TL Cacharel  Bonus kampanyası dahilinde Cacharel mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 500 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 100 TL Cacharel  Bonus kazanımı olacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 100 TL Cacharel Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • BonusFlaş Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 100 TL Cacharel Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 100 TL Cacharel Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 100 TL Cacharel Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • Kampanya sadece Cacharel mağazalarında geçerli olup www.cacharel.com da geçerli değildir. Kampanyadan yararlanabilmek için sadece Cacharel mağazalarında alışveriş yapılması gerekmektedir.
 • Sanal kartlar dahil değildir.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 100 TL Cacharel  Bonus kazanabilir.
 • Kazanılan Cacharel Bonus'lar 5 Ağustos 2020 tarihine kadar Cacharel  mağazalarında kullanılabilecektir. www.cacharel.com da kullanılamaz. Kullanılmayan Bonus'lar 6 Ağustos 2020 tarihinde geri alınacaktır.
 • Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç , Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.
 • 100 TL Cacharel  Bonus Ticari kart kullanımları, Paracard,  Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Shop&Fly kredi kartı, Deniz Bonus, Teb Bonus,Şeker Bonus, ING Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card,   Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında Cacharel Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde Cacharel Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 100 TL Cacharel Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

14-31 Temmuz 2020

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

14 Temmuz – 05 Ağustos 2020