Şimdi konuşun..
Cacharel mağazalarında 50 TL Cacharel  bonus

Cacharel mağazalarında 50 TL Cacharel bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Cacharel

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 50 TL Cacharel Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 50 TL Cacharel Bonus kampanyası 14-31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
  • 50 TL Cacharel Bonus kampanyası dahilinde Cacharel mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 500 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 50 TL Cacharel Bonus kazanımı olacaktır.
  • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 50 TL Cacharel Bonus kazanabilir.
  • Kazanılan 50 TL Cacharel Bonus 14 Aralık 2018 - 03 Ocak 2019 tarihleri arasında sadece Cacharel mağazalarında kullanılabilecek olup kullanılmayan Bonus'lar 04 Ocak 2019 itibari ile geri alınacaktır.
  • Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile), Bonus Amex katılabilmektedir.
  • 50 TL Cacharel Bonus Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Shop&Fly kredi kartı, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Abank Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama işleminden önce "EVET CACHAREL" yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında Cacharel Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde Cacharel Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama işleminden önce “EVET CACHAREL” yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

14 Aralık 2018 – 31 Aralık 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

14 Aralık 2018 – 03 Ocak 2019