Şimdi konuşun..
Bonus Flaş’a özel Michael Kors’da 250 TL İndirim!

Bonus Flaş’a özel Michael Kors’da 250 TL İndirim!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Michael Kors

NASIL KAZANIRIM?

Bonus Flaş’a özel Michael Kors’da 250 TL İndirim Kampanyası Bonus üyesi Michael Kors mağazalarında Garanti BBVA POS'undan yapılan 1000 TL ve üzeri tek ödemeli ve taksitli alışverişlerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve uygulamaya giriş yapmış olması gereklidir.
  • BonusFlaş uygulamasını Google Play ve app store'dan indirilebilirsiniz.
  • Michael Kors 250 TL indirim kampanyası Michael Kors mağazalarından sadece Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak tek seferde gerçekleştirilen her 1000 TL ve üzeri tek ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Kampanya diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. Kampanyaya indirim yasaklı markalar, konsinye ürünler ve kozmetik dahil değildir. Kampanya 2015 Sonbahar/Kış koleksiyonu indirimsiz ürünlerde geçerlidir.
  • İndirim kampanyasına tüm Garanti BBVA kredi kartları dahildir.
  • Michael Kors 7 taksit kampanyası 31 Aralık 2015 tarihine kadar Bonus üyesi Michael Kors mağazalarında Garanti BBVA POS'undan gerçekleştirilecek 2 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +5 taksit uygulanacaktır.
  • 7 Taksit kampanyasına tüm Garanti BBVA kredi kartları dahil ancak Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.Flexi müşterilerinin 6 taksit kampanyasına katılması için harcama yapmadan önce EVET MICHAEL KORS yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Flexi müşterilerinin 7 taksit kampanyasına katılması için harcama yapmadan önce EVET MICHAELKORS yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen BonusFlaş’ı indirin. BonusFlaş uygulamasını Google Play ve app store’dan indirilebilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

12-30.11.2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.