Şimdi konuşun..
BonusFlaş’a özel  300 TL ve üzeri alışverişe<br><span class="big">30TL İnci bonus! </span>

BonusFlaş’a özel 300 TL ve üzeri alışverişe
30TL İnci bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: İnci

NASIL KAZANIRIM?

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, İnci mağazalarından yapacağınız harcamalarda 300 TL üzeri alışverişlerinizde 30 TL bonus kazanın.

DİĞER BİLGİLER

  • 30 TL İnci Bonus kampanyası sadece Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak İnci mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 300 TL ve üzeri  tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 30 TL İnci Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • 30 TL İnci Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 30 TL İnci Bonus kazanabilir.
  • Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 30 TL İnci Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 30 TL İnci Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 30 TL İnci Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kazanılan Bonus'lar 15 Kasım 2016 tarihine kadar sadece İnci mağazalarında kullanılabilir. 16 Kasım 2016 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Paracard, Money Bonus, Flexi Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex dahildir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.
  • 30 TL İnci Bonus kampanyasına Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus, Denizbank Bonus Business, Teb Bonus, Teb Bonus Business, Şekerbank Bonus, Şekerbank Bonus Business, ING Bank Bonus, ING Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business,  Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Burgan Bank Bonus Business, Abank Bonus, Abank Bonus Business, PTT Bonus, ICBC Bonus, ICBC Bonus Business, Fibabank Bonus, Fibabank Bonus Business, sanal ve kontör kartlar dahil değildir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 30 TL İnci Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 30 TL İnci Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

İlk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “Hemen Katıl” tıklanmalıdır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

6-31 Ekim 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

6 Ekim-15 Kasım 2016