Sektör: Mobilya / Marka: Bonus

NASIL KAZANIRIM?

Mobilya sektörü üye işyerlerinde geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya 100 TL ve üzeri seçmeli taksit işlemlerinde geçerlidir.
  • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express, Sanal Kartlar, Deniz Bonus ,TEB Bonus, Fibabank Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burganbank Bonus, ABank Bonus, ICBC Turkey Bonus Card'lar dahildir.”
  • Tek Ödeme, Vadeli Taksit, Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlarıyla yapılan alışverişler +taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanya seçilerek yapılan taksitli alışverişlerin kart hamili slip nushasında ' Tebrikler Kampanyamızdan Yararlandınız.' şeklinde slip mesajı çıkacaktır.
  • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp MOBILYA yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50TL,Turkcell için 0,65TL, Vodafone için 0,40TL'dir.Geri dönüş SMS'leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti POS'undan yapılmalıdır.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp MOBILYA yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50TL,Turkcell için 0,65TL, Vodafone için 0,40TL’dir.Geri dönüş SMS’leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Eylül 2015 - 30.06.2018

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.