Şimdi konuşun..
Korkmaz Mağazalarında  <br/>9 taksit

Korkmaz Mağazalarında
9 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Züccaciye / Marka: Korkmaz

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde Bonus üyesi Korkmaz mağazalarından gerçekleştirilecek 3 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +6 taksit uygulanacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya dahilinde Bonus üyesi Korkmaz mağazalarından gerçekleştirilecek 3 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +6 taksit uygulanacaktır. Mail orderdan yapılan 3 taksitli işlemlerde kampanyaya dahildir. 9 taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (SMS ile), Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Deniz Bonus,TEB Bonus,Şeker Bonus,ING Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Burgan Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus dahildir. İşlemler Garanti BBVA POS'undan geçmelidir.
  • 9 taksit kampanyasına Fibabanka Bonus , Ing Bonus Business,Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir. Kampanyamız boyunca Garanti BBVA'ya ait Bonus Card'lar ile + taksitle yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce " EVET KORKMAZ " yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır . Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

03 Kasım 2014 - 31 Ekim 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.