Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

Sektör: Giyim / Marka: Bonus

NASIL KAZANIRIM?

Kampanyaya dahil üye işyerlerinden gerçekleştirilen 200 TL ve üzeri taksitli ödemelerde kampanya seçmeli olarak kart sahibine sunulacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanyamız tek seferde gerçekleştirilen 200 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.
  • Bonus üyesi üye işyerlerinden 2 ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacak şekilde geçerlidir.
  • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, American Express, Bonus Business, American Express Business Card, Sanal Kartlar, Deniz Bonus, Şeker Bonus, Turkiye Finans Happy Card, Abank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, Deniz Bonus Business; Fibabanka Bonus Business dahildir.
  • Kampanya Shop&Fly, Shop&Fly Business, Miles & Smiles kredi kartı ve Miles & Smiles Business kredi kartı için tek seferde gerçekleştirilen 300 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanyaya Teb Bonus, ING Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Teb Bonus Business, Şeker Bonus Business, ING Bonus Business, Abank Bonus Business, Easy kredi kartı dahil değildir.
  • Sanal POS ile yapılan alışverişlerde sadece +2 taksit uygulaması geçerli olacaktır.
  • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.
  • FLEXI kampanyaya katılımı için FLEXI sahiplerinin EVET yazıp bir boşluk bırakıp GIYIM yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

03 Eylül 2018 – 31 Mayıs 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

Sektördeki Diğer Kampanyalar

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer kampanyalar

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.