Tekstil, ayakkabı ve oyuncak sektörlerinde +2 TAKSİT
Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

Sektör: Giyim / Marka: Bonus

NASIL KAZANIRIM?

Kampanyamız Tekstil, Ayakkabı ve Oyuncak sektörlerinde 2 - 10 arası 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerlidir. Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır. Kampanyada 10 taksitin üzerindeki işlemlerde +2 taksit ilave edilmeyecektir.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanyamız Tekstil, Ayakkabı ve Oyuncak sektörlerinde 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde ve 2 - 10 arası taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.
  • Sanal POS ile yapılan alışverişlerde sadece +2 taksit uygulaması geçerli olacaktır.
  • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır. Kampanyada 10 taksitin üzerindeki işlemlerde +2 taksit ilave edilmeyecektir.
  • Kampanya Miles & Smiles kredi kartı ve Miles & Smiles Business kredi kartı için tek seferde gerçekleştirilen 150 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, American Express, Bonus Business, American Express Business Card, Sanal Kartlar, Denizbank Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ING Bonus, Tekstilbank Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus ve Burgan Bonus dahildir.
  • Kampanyaya Bonus Genç, Bonus Flexi, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Denizbank Bonus Business, ING Bonus Business, Easy kredi kartı dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için "EVET GİYİM" yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu nosundan gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır. Detaylı bilgi www.flexi.com.tr'dedir..
KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01.01.2016-31.07.2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.