Şimdi konuşun..
Bonus'a özel Tekstil, Ayakkabı, Oyuncak ve Kozmetik sektörlerinde +3 taksit

Bonus'a özel Tekstil, Ayakkabı, Oyuncak ve Kozmetik sektörlerinde +3 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: / Marka: Bonus

NASIL KAZANIRIM?

Tekstil, Ayakkabı, Oyuncak ve Kozmetik sektörlerinde faaliyet gösteren Bonus üyesi işyerlerimizde 50 TL ve üzeri alışverişlerde " +3 taksit " kampanyası yapılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Tekstil, Ayakkabı, Oyuncak ve Kozmetik sektörlerinde faaliyet gösteren Bonus üyesi işyerlerimizde 50 TL ve üzeri alışverişlerde " +3 taksit " kampanyası yapılacaktır.
  • Kampanyamız 50 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.
  • Kampanyamız 2 - 6 arası taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, American Express, Bonus Business, American Express Business Card, Sanal Kartlar, Denizbank Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ING Bonus, ICBC Turkey Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus ve Burgan Bonus dahildir.
  • Kampanyaya Bonus Genç, Bonus Flexi, Fibabanka Bonus, Deniz Bonus Business, TEB Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı ve Miles & Smiles Business kredi kartı dahil değildir.
  • Sanal POS ile yapılan alışverişlerde sadece +3 taksit uygulaması geçerli olacaktır.
  • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 9 olacaktır. Kampanyada 9 taksitin üzerindeki işlemlerde +3 taksit ilave edilmeyecektir.
  • FLEXI kampanyaya katılımı için FLEXI sahiplerinin harcama yapmadan önce " EVET GIYIM " yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini bankamızda kartın kayıtlı olduğu telefondan 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
  • Bonus Flexi ve Bonus Genç Kredi Kart sahipleri için geçerli genel artı taksit; harcama sonrasında Garanti BBVA sisteminde kayıtlı olan cep telefon numarası üzerinden " TAKSIT " yazıp bir boşluk bırakarak talep ettiği ek taksit sayısını da ekleyerek (örnek: " TAKSIT 3 " şeklinde) 3340'a kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Tek seferde peşin ya da taksitli 50 - 1.000 TL arasındaki alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 1 TL, 1.001 - 2.500 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 2 TL, 2.501 - 5.000 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 3 TL ücret alınmaktadır. En fazla 3 aylık ek taksit talep edilebilir.

KATILMAK İÇİN

FLEXI kampanyaya katılımı için FLEXI sahiplerinin harcama yapmadan önce " EVET GIYIM " yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini bankamızda kartın kayıtlı olduğu telefondan 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

03 Nisan - 30 Haziran 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.