Şimdi konuşun..
Bonus’a Özel Beymen’de 6 taksit!

Bonus’a Özel Beymen’de 6 taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Beymen

NASIL KAZANIRIM?

Bonus üyesi BEYMEN mağazalarından gerçekleştirilecek taksitli işlemlerde geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • 6 taksit kampanyasına Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Deniz Bonus, Teb Bonus, Teb Bonus ticari kartlar, Şeker Bonus Şeker Bonus ticari kartlar, ING Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Burgan Bonus, Burgan Bonus ticari kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Abank Bonus, A Bank Bonus ticari kartlar, PTT Bonus, ICBC Turkey, ICBC Turkey ticari kartlar Bonus, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Miles & Smiles Business kredi kartı ve American Express Business Card dahildir.
  • Bonus üyesi BEYMEN mağazalarında Garanti BBVA POS'undan gerçekleştirilecek 2 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +4 taksit uygulanacaktır.
  • Deniz Bonus Business, ING Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET BEYMEN yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Mayıs -31 Aralık 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.