Şimdi konuşun..
Baydöner’de %25 Baydöner bonus!

Baydöner’de %25 Baydöner bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Yeme-İçme / Marka:

NASIL KAZANIRIM?

Baydöner şubelerinde tek seferde yapılacak 35 TL ve üzeri ödemelerde %25 Baydöner Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • %25 Baydöner Bonus, 01 Ekim 2020-30 Kasım 2020 tarihleri arasında Bonus üyesi Bay Döner restoranlarında Garanti BBVA posu üzerinden tek seferde yapılacak 35 TL ve üzeri ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından %25 Baydöner Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonuna tıklayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler %25 Baydöner Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları %25 Baydöner Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar %25 Baydöner Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • Her müşteri kampanyadan sınırsız olarak yararlanabilir.
  • İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır. İade ve iptal durumlarında kazanılan Bonus’lar geri alınacaktır.
  • Kazanılan Baydöner Bonus’lar 22 Aralık 2020 tarihine kadar sadece Baydöner restoranlarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Baydöner Bonus’lar 24 Aralık 2020 tarihinde geri alınacaktır.
  • %25 Baydöner Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, diğer banka Bonus kartıları, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan iş yerlerinin kampanya kapsamında %25 Baydöner Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO (INGENICO) olan iş yerlerinin Garanti BBVA üye iş yeri terminallerinde %25 Baydöner Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
  • Kampanyaya dahil olmayan restoranlar: Margi Edirne, Iyaş Park, Kızılay, Samsun Bulvar, Samsun Piazza, Samsun Citymall, Manisa, Mark Antalya, Bursa Kent Meydanı, Alanya Cadde, Manavgat Novada, Akyaka Park, Kuşadası Cadde, Sivas Primemall, Arena Park, Forum Trabzon, Ordu Novada, Edremit Novada, Gordion.

KATILMAK İÇİN

FLEXI KARTI İLE KATILMAK İÇİN

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce Bonusflaş’tan hemen katıl’ı tıklamaları gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Ekim-30 Kasım 2020

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Ekim-22 Aralık 2020