Şimdi konuşun..
50 TL Banana Republic Bonus

50 TL Banana Republic Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Banana Republic

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 50 TL Banana Republic Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

  • 50 TL Banana Republic Bonus, 01 Aralık – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti BBVA POSu üzerinden tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • 50 TL Banana Republic Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 50 TL Banana Republic Bonus kazanabilir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kampanya bananarepublic.gap.com.tr ve Banana Republic mağazalarında geçerlidir.
  • bananarepublic.gap.com.tr sanal mağazasında  50 TL Banana Republic Bonus kazanılabilecektir, ancak kazanılan Banana Republic Bonuslar  sanal mağazada kullanılamamaktadır.
  • Kazanılan Banana Republic Bonus’lar 06 Ocak 2019 tarihine kadar sadece Banana Republic mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bonus’lar geri alınacaktır.
  • 50 TL Banana Republic Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Paracard Bonus,  Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card,  Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 50 TL Banana Republic Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 50 TL Banana Republic Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Aralık 2018 – 31 Aralık 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

01 Aralık 2018 – 06 Ocak 2019