Şimdi konuşun..
30 TL Bambi Bonus

30 TL Bambi Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Bambi

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak Bambi mağazalarından tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 30 TL Bambi Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

 • 30 TL Bambi Bonus, 01 – 15 Şubat 2018 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti BBVA POSu üzerinden tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 30 TL Bambi Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl' butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • 30 TL Bambi Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 30 TL Bambi Bonus kazanabilir.
 • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 30 TL Bambi Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 30 TL Bambi Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 30 TL Bambi Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanya Bambi ve www.bambistore.com.tr ‘da geçerlidir.
 • www.bambistore.com.tr sanal mağazasında 30 TL Bambi Bonus kazanılabilecektir, ancak kazanılan Bambi Bonuslar sanal mağazada kullanılamamaktadır.
 • Kazanılan Bambi Bonus'lar 18 Şubat 2018 tarihine kadar sadece Bambi mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bonus'lar geri alınacaktır.
 • 30 TL Bambi Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
 • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 30 TL Bambi Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 30 TL Bambi Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 30 TL Bambi Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Şubat – 15 Şubat 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

01 Şubat 2018 - 18 Şubat 2018