Şimdi konuşun..
Bambi'de 150 TL ve üzeri alışverişe BonusFlaş ile katılımda 30 TL Bonus

Bambi'de 150 TL ve üzeri alışverişe BonusFlaş ile katılımda 30 TL Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Bambi

NASIL KAZANIRIM?

BonusFlaş’a özel Bambi'de 150 TL ve üzeri alışverişe BonusFlaş ile katılımda 30 TL Bonus, Garantipay ile yapılan alışverişlerde 40 TL bonus kazanın

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanya 14 Eylül-14 Ekim 2020 tarihleri arasında Bambi'de Bonus kartlarla tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri tek ödemeli veya taksitli alışverişlerinizde 30TL Bonus yüklenecektir.
 • Kampanyaya katılarak ödemesini GarantiPay ile tamamlayanlara 150 TL ve üzeri alışverişlerde 40TL Bonus yüklenecektir.
 • Kampanya BonusFlaş’a özel olup kart sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için kampanya dahilindeki harcama işlemlerinden önce BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve Bonus özellikli Garanti BBVA kredi kartlarına özel kampanyalar alanından Bambi kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonuna basarak katılmış olması gerekmektedir. BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler kampanyaya dahil değildir.  
 • GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.
 • Alışverişiniz sepetinizi www.bambistore.com.tr ‘den ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti BBVA’da kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
 • Kampanyaya katılım onay mesajının ulaşmasından sonra gerçekleştirilen alışverişler kampanyaya dahil olacaktır.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 40 TL bonus kazanabilir.
 • Kazanılan bonuslar  www.bambistore.com.tr'de harcanamaz.
 • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi  Bonus Genç, Money Bonus, sanal, Bonus Business ve ek kartlar dahildir.
 • Kazanılan Bonus'lar 24 Ekim - 01 Kasım 2020 tarihleri arasında bonus işyerlerinde kullanılabilir.
 • Kullanılmayan bonuslar 02 Kasım 2020 tarihinde geri alınacaktır.
 • İade ve iptaller kampanya dahilinde değildir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım için harcamadan önce EVET BAMBI yazıp, bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermeli veya Bonus Flaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından Bambi kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım için harcamadan önce EVET BAMBI yazıp, bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermeli veya Bonus Flaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

14 Eylül-14 Ekim 2020

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

24 Ekim-1 Kasım 2020