Şimdi konuşun..
Atasay’da 1000 TL ve üzerine 75TL Atasay bonus

Atasay’da 1000 TL ve üzerine 75TL Atasay bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Kuyumculuk / Marka: Atasay

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak Atasay mağazalarından tek seferde yapılacak 1000 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 75TL Atasay Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

  • 75TL Atasay Bonus, 18-31 Aralık 2018 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti BBVA POSu üzerinden tek seferde yapılan 1000 TL ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 75TL Atasay Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl' butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • 75TL Atasay Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 75TL Atasay Bonus kazanabilir.
  • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 75TL Atasay Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 75TL Atasay Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 75TL Atasay Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. İade ve iptal durumlarında kazanılan Bonus'lar geri alınacaktır.
  • Kazanılan Atasay Bonus'lar 7 Ocak 2019 tarihine kadar sadece Atasay  mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Atasay Bonus'lar geri alınacaktır.
  • 75TL Atasay Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 75TL Atasay Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 75TL Atasay Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 75TL Atasay Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

19 – 31 Aralık 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

18 Aralık 2018 - 7 Ocak 2019