Şimdi konuşun..
250 TL üzeri alışverişinizde 100 TL Banana Republic Bonus

250 TL üzeri alışverişinizde 100 TL Banana Republic Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Banana Republic

NASIL KAZANIRIM?

  • 100 TL Banana Republic Bonus kampanyası 17 – 26 Nisan 2015 tarihleri arasında Banana Republic mağazalarından tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.
  • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 100 TL Banana Republic Bonus kazanabilir.
  • Banana Republic Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar sadece Banana Republic mağazalarında 26 Nisan 2015 tarihine kadar kullanılabilir.

DİĞER BİLGİLER

  • 100 TL Banana Republic Bonus kampanyasına Paracard, Ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Bonusnet üye bankalarına ait bireysel ve ticeri Bonus kartları, Kontör ve sanal kartlar kampanya haricindedir.
  • 100 TL Banana Republic Bonus kampanyasına Banana Republic sanal mağazasından yapılan alışverişler dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahipleri 100 TL Banana Republic Bonus kampanyasına katılmak için harcama işleminden önce "EVET BANANA" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı telefon numaralarından 3340'a kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.

KATILMAK İÇİN

Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için " EVET HATEMOĞLU " yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahipleri 100 TL kampanyaya katılmak için " EVET BANANA " yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

17 – 26 Nisan 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.