Şimdi konuşun..
150 TL ve üzeri alışverişe<br/>15 TL GAP Bonus!

150 TL ve üzeri alışverişe
15 TL GAP Bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Gap

NASIL KAZANIRIM?

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, 1 Temmuz-31 Ağustos arasında GAP mağazalarından yapacağınız harcamalarda 150 TL üzeri alışverişlerinizde 15 TL GAP bonus kazanın.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya GAP mağazalarından Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kampanyadan yararlanmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden "HEMEN KATIL" butonu tıklanmalıdır.
  • 15 TL GAP Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar 15 Eylül 2016 tarihine kadar sadece GAP mağazalarında kullanılabilir. 15 Eylül 2016 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. Kazanılan Bonuslar sadece GAP firma POS'unda görüntülenebilecektir.
  • 15 TL GAP Bonus kampanyasından bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 15 TL GAP Bonus kazanabilir.
  • 15 TL GAP Bonus kampanyasına Garanti Bonus,Bonus Business, Paracard, Money Bonus, Flexi  Bonus Genç, Bonus Flexi dahildir. Bonus Business sahipleri için BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin 15 TL GAP Bonus kampanyasına dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca "Hemen Katıl"ı tıklamaları gerekmektedir. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 2,99 TL'dir. Garanti Bonus ve Money Bonus ile katılan müşteriler, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi ile de ayrıca kampanyaya katılarak, en fazla 15 TL olmak üzere ikinci defa bonus kazanabilirler.

KATILMAK İÇİN

İlk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “Hemen Katıl” tıklanmalıdır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Temmuz-15 Eylül 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Temmuz-15 Eylül 2016