Şimdi konuşun..

Vergi Ödemeleri

Vergi Ödemeleri

Vergi takvimi ödeme gününü gösterdiğinde vergi dairesinde sıra beklemenize gerek yok. Vergi borcu ödemelerinizi Bonus kredi kartınızla Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan kolayca yapabilirsiniz.

Vergi borcu ödemesi işlemlerinizde Bonus'un sunduğu taksitli ödeme imkanlarından yararlanabilir, işleminizi Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'nda hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Online vergi ödeme işleminizi Bireysel Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, Ödemeler menüsünde yer alan Devlet/Vergi adımından yapabilir, şirketinize ait vergi ödemelerini yapmak için ise Kurumsal Garanti BBVA İnternet Bankacılığı Ödemeler menüsünden Vergi adımını seçebilirsiniz.

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan Bonus Card'ı kullanarak hangi vergileri ödeyebilirim?

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'nı kullanarak, Bonus Card'ınızla motorlu taşıtlar vergisi, kira gelirisi vergisi gibi birçok vergiyi ödemesi yapabilirsiniz.

 
Kredi kartıyla yapılan MTV haricindeki diğer ödemelerden alınan 80 TL'ye kadar 2 TL, 80 TL üzerine ise %2,5'luk bir komisyon ücreti alınacaktır.

 

İnternetten vergi ödemenin avantajları nelerdir?

Vergi ödemenizi internetten yaparak hem zamandan hem de vergi dairesi için harcayacağınız ulaşım ve diğer masraflardan tasarruf edersiniz. Aynı zamanda, verginizi Bonus'un özel taksit kampanyalarıyla ödeyebilirsiniz.