NASIL KAZANIRIM?

Belediye - Kamu hizmetleri alanında faaliyet gösteren işyerlerinde 100 TL ve üzeri peşin ödemelerde geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus American Express, American Express Card, Miles&Smiles kredi kartları, Bonus Business, Easy, Filocard, Miles&Smiles Business ve American Express Business kartları dahildir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri, ödeme yapmadan önce BonusFlaş'tan “Hemen Katıl”ı tıklayarak veya “EVET VERGİ” yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesi ile 3340'a SMS göndererek kampanyaya katılabilirler.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin, kampanya katılım iptalleri için “IPTAL VERGİ” yazıp kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • Kampanya katılım SMS'lerinin Garanti Bankası sisteminde bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyadan yararlanmak için müşterilerin ödeme yapmadan önce katılım sağlamaları gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılmadan önce yapılan vergi ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
 • Taksitli işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya katılan müşterilerin ödemeleri ücretsiz olarak 3 taksitte ekstrelerine yansıtılacaktır.
 • Kampanya belediyelerde bulunan tüm banka POS'larında yapılan işlemlerde geçerlidir. Belediyeler tarafından bankalarla yapılan POS anlaşmaları farklılık gösterebileceği için POS'larında American Express logolu kartları kabul eden belediyelerde Bonus American Express, American Express Card, Miles&Smiles American Express, Bonus Business American Express, American Express Business ve Miles&Smiles Business American Express ile ödeme yapılabilir.
 • Emlak vergisi ödemeleri müşterinin oturduğu ilçenin belediyesi tarafından tahsil edilmektedir. Bağlı bulunulan belediyenin internet sayfası varsa, bu internet sayfası üzerinden online olarak da ödeme yapılabilir.
 • Kampanyaya sanal POS ve sanal kart ile yapılan işlemler dahildir.
 • İşlemin yapıldığı tarihle ekstre kesim tarihi aynı ise ya da kısa mesaj ekstre kesim tarihinden sonra gönderilirse taksitlendirme yapılmayacaktır.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
 • Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapılması gerekmektedir.
 • Kampanyaya Deniz Bonus, TEB Bonus, Burgan Bonus, ABank Bonus ve Denizbank Bonus Business dahildir. Şekerbank Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabank Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, TEB Bonus Business, Şekerbank Bonus Business, ING Bonus Business, Burgan Bonus Business, ABank Bonus Business, Fibabank Bonus Business dahil değildir. Kampanyaya katılmak için VERGİ yazıp Deniz Bonus ve Denizbank Bonus Business sahipleri 3280'e, TEB Bonus sahipleri 4616'ya, Burgan Bonus sahipleri 8222'ye ve ABank Bonus sahipleri 4055'e SMS göndermelidir. Taksitlendirme işlemi kısa mesaj gönderildikten bir gün sonra gerçekleşecektir.
 • Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL'dir.
 • Garanti kredi kartı ile emlak vergisi 3 taksit kampanyasından yararlanan müşteriler 1-30 Kasım arası Garanti ev sigortası satın alımlarında %10 bonus kazanacaklardır. Kampanyadan, kriterlere uyan tüm yeni satış üretimler/poliçeler yararlanabilecek olup yenilemeler kampanyaya dahil değildir. Ev/Eşya sigortası ödemelerini Garanti Bonus, Flexi, Money ve Bonus Ticari kredi kartlarıyla gerçekleştiren müşterilerimize % 10 bonus hediye edilecektir. Kampanyadan kazanılan bonus 15 Aralık 2017 tarihine kadar yüklenecektir. Bonus yüklenebilmesi için, ilgili kartların yükleme tarihinde açık olması gerekmektedir.
KATILMAK İÇİN

Ödeme yapmadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklayın veya VERGİ yazıp 3340’a SMS gönderin.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Kasım – 30 Kasım 2017

Vergi takvimi ödeme gününü gösterdiğinde vergi dairesinde sıra beklemenize gerek yok. Vergi borcu ödemelerinizi Bonus kredi kartınızla Garanti İnternet Şubesinden kolayca yapabilirsiniz.

Vergi borcu ödemesi işlemlerinizde Bonus'un sunduğu taksitli ödeme imkanlarından yararlanabilir, işleminizi Garanti İnternet Şubesinde hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Online vergi ödeme işleminizi Bireysel İnternet Şubesi, Ödemeler menüsünde yer alan Devlet/Vergi adımından yapabilir, şirketinize ait vergi ödemelerini yapmak için ise Kurumsal İnternet Şubesi Ödemeler menüsünden Vergi adımını seçebilirsiniz.

Motorlu taşıt vergisi ve emlak vergisine ait ödeme tarihlerine ilişkin detayları aşağıda görebilirsiniz.

Vergi Takvimi:

2016 - MTV Ödeme Takvimi
1.Dönem 01.01.2016 – 10.02.2016
2.Dönem 01.07.2016 – 10.08.2016
2017 - Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi Ödeme Takvimi
1.Dönem 01.03.2017 – 31.05.2017
2.Dönem 01.11.2017 – 30.11.2017
 

İnternet şubesinden Bonus Card'ı kullanarak hangi vergileri ödeyebilirim?

İnternet şubesini kullanarak, Bonus Card'ınızla emlak vergisi, motorlu taşıtlar vergisi, çevre temizlik vergisi gibi birçok vergiyi ödemesi yapabilirsiniz.

 
İnternet şubesinde kredi kartıyla yapılan MTV haricindeki diğer ödemelerden alınan 100 TL'ye kadar 1 TL, 100 TL üzerine ise %1,5'luk bir komisyon ücreti alınacaktır.

 

İnternetten vergi ödemenin avantajları nelerdir?

Vergi ödemenizi internetten yaparak hem zamandan hem de vergi dairesi için harcayacağınız ulaşım ve diğer masraflardan tasarruf edersiniz. Aynı zamanda, verginizi Bonus'un özel taksit kampanyalarıyla ödeyebilirsiniz.

X

Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.