Kış geldi çattı. Havalar soğurken, dışarıda geçirdiğimiz vakitler daralıyor; akla gelen ilk şey sıcacık evlerimizde ısınarak yorgunluk atmak oluyor. Buz gibi limonataların yerini sıcak çaylar, kahveler, salepler, bozalar alıyor; yazlık kıyafetlerimizi kaldırıp kazaklarımıza, atkılarımıza, berelerimize, eldivenlerimize,montlarımıza ve battaniyelerimize geri dönüyoruz. Sevdiklerimizle paylaştığımız anlar ve birlikte gerçekleştirdiğimiz keyifli aktiviteler yuvaların sıcaklığına sıcaklık katıyor.

Evlerimizin keyifli, eğlenceli ve sıcacık yuvalara dönüşmesinde tüm bunlar büyük rol oynarken elbette başrolü her kış olduğu gibi bu kış da kimselere kaptırmayan biri var: Doğalgaz. Üşüyerek uyandığımız ilk sabah akla düşen konu; Doğalgaz. Zamlar, faturalar ve ödemeler... Doğalgaz faturası ne kadar gelecek? Zamlar faturaya ne kadar yansıyacak? Doğalgaz borçlarını kredi kartına taksitlendirme, taksitle ödeme mümkün mü? İstanbul'da, İzmir'de, Bursa'da, Ankara'da ne çeşit doğalgaz kampanyaları var?

Bonus'u takip edin, içinizi ısıtacak kış kampanyalarından ve detaylarından haberdar olun, yararlanın; sevdiklerinizle birlikte sıcacık, sağlık ve neşe dolu bir kış geçirmek varken aklınız ödemelerde kalmasın!

Garanti kredi kartları ile IGDAS veznelerinden ve www.igdas.istanbul sitesinden gerçekleştirilen doğalgaz faturası ödemelerine ücretsiz 3 taksit kampanyasından yararlanarak doğalgaz faturalarınızı rahatça ödeyebilirsiniz. Doğalgaz faturası taksit kampanyası 31 Mayıs 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kampanyadan yararlanmak için İlk harcamadan önce “GAZ” yazıp 3340’a SMS gönderip veya BonusFlaş’tan “HEMEN KATIL”ın tıklayabilirsiniz. Kampanyaya katılmadan önce yapılan doğalgaz ödemeleri kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus American Express, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card’lar, Bonus Business, Miles&Smiles Business, American Express Business veya Easy kartlarınız ile dahil olabilirsiniz. Kampanya, American Express Card’lar ve American Express Business’lar için sadece İgdaş veznelerinde geçerlidir, www.igdas.istanbul sitesinden yapılacak ödemelerde geçerli değildir.

X

Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.