Diş Sağlığı Programı

Diş Sağlığı Programı'nın içeriğinde Diş Hekimi Muayenesi, Diş Röntgeni ve Diş Temizliği yer almaktadır. Diş Sağlığı Programı'ndan Bonus Platinum Kartınız ile Acıbadem Kozyatağı, Atakent, International, Kadıköy, Bakırköy, Maslak, Fulya, Adana, Eskişehir, Bursa, Kocaeli, Ankara, Kayseri, Bodrum Hastaneleri ve Acıbadem Ataşehir, Bağdat, Bahçeşehir, Beylikdüzü, Etiler, Göktürk, Bodrum Clinic International, Bodrum Medlife ve Bodrum Tepe Tıp Merkezlerinde yararlanabilirsiniz. Bu program 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerlidir.

Diş Beyazlatma Programı

Diş Beyazlatma Programı'nın içeriğinde Diş Hekimi Muayenesi ve Diş Ağartma yer almaktadır. Diş Beyazlatma Programı'ndan Bonus Platinum Kartınız ile Acıbadem Kozyatağı, Atakent, International, Kadıköy, Bakırköy, Maslak, Fulya, Eskişehir, Bursa, Kocaeli, Ankara, Kayseri, Bodrum Hastaneleri ve Acıbadem Ataşehir, Bağdat, Bahçeşehir, Beylikdüzü, Etiler, Göktürk, Bodrum Clinic International, Bodrum Medlife ve Bodrum Tepe Tıp Merkezlerinde yararlanabilirsiniz. Bu program 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerlidir.

Standart Check Up Programı

Standart Check Up Programı'nın içeriğinde Check Up Muayene, kardiyolojik tetkikler (EKG), radyolojik tetkikler (akciğer grafisi, tüm abdomen ultrasonografi) ve laboratuvar tetkikleri (ALT SGPT, AST SGOT, glukoz (Açlık), HDL Kolesterol, LDL Kolesterol (Direkt), Kolesterol Total, Tam İdrar Tahlili, Tam Kan Tahlili (Hemogram), Trigliserid) yer almaktadır. Standart Check Up Programı'ndan Acıbadem Aile Bahçelievler Hastanesi hariç tüm Acıbadem Hastaneleri ve Tıp Merkezlerinde yararlanabilirsiniz. Bu program 30 Haziran 2015 tarihine kadar geçerlidir.

Diyet Programı

Diyet Programları'nın içeriğinde Diyetisyen Muayenesi, Diyet Kontrol Muayenesi ve Vücut Kompozisyon Saptanması yer almaktadır. 6'lı diyetisyen görüşmeleri kapsamında, program içerisinde yer alan hizmetlerin uygulama sayısı değişiklik göstermektedir. Acıbadem Kadıköy, Kozyatağı, International, Maslak, Fulya, Atakent, Bursa, Adana, Kocaeli, Kayseri, Eskişehir, Bodrum, Ankara Hastaneleri ve Acıbadem Ataşehir, Bağdat, Beylikdüzü, Göktürk, Etiler ve Bahçeşehir Tıp Merkezlerinde yararlanabilirsiniz. Bu program 30 Haziran 2015 tarihine kadar geçerlidir.

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.